بهترين آتليه عروس داماد تهران
معرفي بهترين آتليه عروس داماد كودك بارداري براي عكاسي و فيلمبرداري مجالس نامزدي

ناگفته هاي عكاسي عروس-فيلمبرداري عروس

عكاسي عروس يكي از تخصصي ترين شاخه هاي عكاسي و فيلمبرداري است اگر در اين زمينه دنبال اطلاعات كامل و بروزي هستيد اين مقاله براي همين نوشته شده است .

عروس بنوعي يكي از مهمترين شخصيتهاي روز عروسي است و يك عكاس عروس و فيلمبردار عروس موظف است كه منحصر بودنش را به قاب عكس و يا فيلم بكشد.

يكي از چالشهاي عكاس حرفه اي عروس اين است كه تصاويري كه با چشمان معمولي نمي شود به خوبي ديد با يك عكس خوب به رخ بكشاند . مانند احساساتي از جمله قدرت ، آسيب پذيري ، صداقت و زيبايي …


همچنين خواندن اين مقاله به تازه عروسان و دامادهايي كه هنوز مراسم عروسي شان برگزار نشده توصيه مي شود كه با آگاهي از اين نكات به عكاس عروس كمك شاياني كنند.

عكاسي عروس در گذشته

در فيلمبرداري عروس در گذاشته ، فيلمبردار موظف بود ساعتهاي زيادي را بصورت رسمي با لنزهاي كم سرعت عكاسي و فيلمبرداري كند اما اما امروزه با وجود لنزهاي پرسرعت و ايجاد خلاقيت در فرمهاي عكس هاي عروس و داماد ، عكاسي عروس پيشرفت چشمگيري كرده است.

در سالهاي اوليه پيدايش عكاسي ، عكاسي عروس مملو بود از محيطهاي شلوغ عروسي . اما امروز با وجود تكنيكهاي ظاهري اين كلاسيك بودن بهم ريخته است. هر چند از آن دوران پرتره هاي عروسي زيادي بجا مانده است اما اكثر عكسهاي قديمي بخاطر عدم وجود تكنولوژي نوين امروزي عكسهايي بدون روح تلقي مي شوند و خشك هستند.

در ادامه به عواملي و فاكتور هاي مهمي در عكاسي عروس اشاره مي كنيم كه رعايت هر كدام مي تواند قدرت و توان بيشتري به نمونه كارهاي عكاس عروس بدهد.

فوندانسيون موفقيت درعكاسي عروس

ايجاد دوستي ومحبت

1- ايجاد دوستي ومحبت . هر عكاس موفقي مي داند كه مهمترين عامل موقيتش اين است كه قبل از عروسي ، بهترين دوستان و اقوام درجه يك عروس و داماد را بشناسد. شايد بواسطه زندگي پر مشغله امروزي هيچ وقت پيش نيايد هم پدر و مادر عروس و هم داماد در كنار هم و باهم كنار عروس و داماد قرار بگيرند. در واقع شكار اين لحظه ه از بديهي ترين عوامل موفقيت در عكاسي عروسي است كه البته امروزه اين امر بصورت تصنعي ساخته مي شود كه عكاسان حرفه اي سعي مي كنن اين محيط را طبيعتي به رخ بكشند.

حتي در پرتره هاي عروس و داماد اين محبت و دوستي در كنار ساير دوستان مي تواند با ژستهاي متفاوت به حس ماندگاري عكس كمك شاياني بكند.


مشاوره با عروس و داماد در جهت زاويه بندي مناسب

2- مشاوره با عروس و داماد در جهت زاويه بندي مناسب . براي گرفتن بهترين تصاوير يك عكاس عروس مدام در جهت پيدا كردن بهترين زاويه هاست و با حركت از راست به چپ و به بكارگيري كلمات و لحن مناسب(مانند “متشكرم” “عالي بود ” ) و همگام با عروس وداماد مي تواند در اين عرصه نقش آفريني كند.


عكاسي چشمان عروس

3- عكاسي چشمان . هميشه همه چشمان به يك اندازه نيستند . بخصوص در عكاسي عروس و داماد براي اينكه به عكس تعادل بهتري داده شود عكاس حرفه اي عروس با بازي با لنز دوربين عكاسي به اين امر مي رسد. با قرار دادن چشم كوچكتر به نزديك لنز دوربين ودور كتر چشم بزرگتر از لنز دوربين اين تعادل را به همراه خواهد اورد.

اين مقاله ادامه دارد ….

 

 

 

    

  

 

 

 

 

 

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: عكاسي عروس،
موضوع:
[ ۱ بهمن ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۲۴:۳۹ ] [ آتليه عروس داماد ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب